Class Type Time Status Team Score Team Live Link Update
Tuesday   07/23/2024
soccer INT CF 19:00
Close
Celta Vigo
VS
Sporting de Gijon
Basketball CNBL 19:30
Close
Henan SheDian alcohol
VS
Hefei winds
Basketball CNBL 19:30
Close
Wuhan kun peng
VS
Hong Kong Taurus
soccer Singapore 19:45
Close
Hougang United FC
VS
Team b, niigata
soccer INT CF 20:30
LIVE
West Bromwich
VS
Blackpool
soccer UEFA CL 23:00 Bodo Glimt
VS
Rigas Futbola skola
soccer UEFA CL 23:30 FK Panevezys
VS
Jagiellonia Bialystok
Wednesday   07/24/2024
soccer UEFA CL 00:00 FC Lincoln
VS
QarabagFC
soccer European Cup 00:00 KF Ballkani
VS
Hamrun Spartans
Basketball FC 00:00 Australia Women's
VS
Canada
soccer INT CF 00:30 Las Palmas
VS
Al-Sadd
soccer INT CF 01:00 Sturm Graz
VS
Porto
soccer European Cup 01:00 Red Boys Differdange
VS
奧達巴斯
soccer UEFA CL 01:00 APOEL Nicosia
VS
CS Petrocub
soccer UEFA CL 01:00 Malmo FF
VS
KI Klaksvik
soccer UEFA CL 01:30 Steaua Bucuresti
VS
Maccabi Tel Aviv
soccer UEFA CL 02:00 Ferencvarosi TC
VS
The New Saints
soccer ARG D1 02:00 Deportivo Riestra
VS
Argentinos Juniors
soccer UEFA CL 02:00 UE Santa Coloma
VS
Midtjylland
soccer UEFA CL 02:00 Dynamo Kyiv
VS
Partizan Belgrade
soccer INT CF 02:00 Nottingham Forest
VS
Millwall
Basketball FC 02:30 Spain
VS
Puerto Rico
soccer UEFA CL 02:30 Lugano
VS
Fenerbahce
soccer Soviet cup 02:45 Queen's Park
VS
Elgin City
soccer Soviet cup 02:45 East Kilbride
VS
Queen of South
soccer Soviet cup 02:45 Partick Thistle
VS
Clyde
soccer Soviet cup 02:45 East Fife
VS
Brechin City
soccer Soviet cup 02:45 Montrose
VS
Edinburgh City
soccer Soviet cup 02:45 Spartans
VS
Forfar Athletic
soccer Soviet cup 02:45 Kelty Hearts
VS
Peterhead
soccer Soviet cup 02:45 East Stirlingshire U20
VS
Stranraer
soccer Soviet cup 02:45 Alloa Athletic
VS
Saint Johnstone
soccer Soviet cup 02:45 Inverness
VS
Arbroath
soccer Soviet cup 02:45 Aberdeen
VS
Airdrie United
soccer Soviet cup 02:45 Cove Rangers
VS
Livingston
soccer Soviet cup 02:45 Stenhousemuir
VS
Ayr United
soccer Soviet cup 02:45 Dundee
VS
Annan Athletic
soccer Soviet cup 02:45 Hamilton Academical
VS
Ross County
soccer European Cup 03:00 SS Virtus
VS
FC Flora Tallinn
soccer UEFA CL 03:00 Shamrock Rovers
VS
Sparta Prague
soccer Soviet cup 03:00 Buckie Thistle FC
VS
Dundee United
Basketball FC 03:00 USA
VS
Germany
soccer INT CF 03:30 Sporting Lisbon
VS
Sevilla
soccer COL D1 05:00 Patriotas FC
VS
Fortaleza F.C
soccer ARG D1 05:45 Gimnasia LP
VS
San Lorenzo
soccer ARG D1 05:45 Newells Old Boys
VS
Independiente Rivadavia
soccer BRA D2 06:00 Chapecoense SC
VS
Sport Club Recife PE
soccer Con CS 06:00 Racing Club Montevideo
VS
Huachipato
soccer BRA D2 06:00 Operario Ferroviario PR
VS
Gremio Novorizontin
soccer Costa armour 07:00 Santa Ana
VS
Sporting San Jose
soccer BRA D2 07:00 Mirassol
VS
Avai FC SC
soccer COL D1 07:10 La Equidad
VS
Jaguares de Cordoba
soccer INT CF 07:30 Manchester City
VS
Celtic
soccer BRA D2 08:00 Ituano SP
VS
America MG
soccer ARG D1 08:00 Independiente
VS
Barracas Central
soccer Con CS 08:30 Internacional RS
VS
Rosario Central
soccer BRA D2 08:30 Ponte Preta
VS
Vila Nova
soccer COL D1 09:20 Deportes Tolima
VS
Deportivo Pasto
soccer Costa armour 10:00 Herediano
VS
Puntarenas
soccer CONCACAF 11:00 Loudoun United
VS
Charleston Battery
Basketball NZBL 16:00 Auckland tuatara
VS
Franklin Bulls
soccer Indonesia's cup 16:30 Bali United
VS
Madura United
soccer INT CF 17:00 Southampton
VS
Bordeaux
soccer FFA CUP 17:30 Newcastle Jets
VS
Western United FC
soccer INT CF 18:00 Kashima Antlers
VS
Brighton & H.A.
soccer INT CF 18:15 Cerezo Osaka
VS
Borussia Dortmund
soccer INT CF 18:30 Jubilo Iwata
VS
Reims
soccer KOR D2 18:30 Gimpo FC
VS
Seoul dress love
soccer KOR D2 18:30 Qing state FC
VS
Chungnam Asan
soccer KOR D2 18:30 Ansan Greeners FC
VS
FC Anyang
Basketball CNBL 19:30 Jiangsu Yannan Suke
VS
Anhui disenfranchised
Basketball CNBL 19:30 Jiangxi jiangxi chi
VS
Guangxi wei zhuang
Basketball CBA 19:30 liaoning
VS
Shanghai
soccer Singapore 19:45 Balestier Khalsa FC
VS
The Chinese ge
soccer Singapore 19:45 The light bennis team
VS
Geylang United FC
soccer Indonesia's cup 20:30 Arema Malang
VS
Persija Jakarta
soccer Olympic FB 21:00 Uzbekistan U23
VS
Spain(U23)
soccer Olympic FB 21:00 Argentina U23
VS
Morocco(U23)
soccer INT CF 22:00 Sassuolo
VS
Trento
soccer INT CF 22:00 Koln
VS
Swansea City
soccer INT CF 22:30 Wolfsburg
VS
Lille
soccer Olympic FB 23:00 Guinea U23
VS
New Zealand(U23)
soccer INT CF 23:00 USD Virtus Verona
VS
Hellas Verona
soccer Olympic FB 23:00 Egypt(U23)
VS
Dominican Republic U23
soccer INT CF 23:00 Metz
VS
Francs Borains
soccer INT CF 23:00 Hoffenheim
VS
SV Elversberg
soccer European Cup 23:00 FC Struga Trim Lum
VS
FC Pyunik
soccer INT CF 23:30 Frosinone
VS
Bari
soccer FIN D2 23:30 Jaro
VS
MP MIKELI